Incident rutier în Bistriţa: Bogdan Ivan, fost ministru, în mijlocul controverselor
Fostul ministru social-democrat Bogdan Ivan a fost implicat, joi seară, într-un accident rutier în municipiul Bistriţa. Potrivit surselor, Ivan se afla la volanul unui autoturism în apropierea Primăriei Bistriţa, având în maşină şi soţia sa.
Se pare că Ivan a intrat cu automobilul său într-un autobuz care circula regulamentar. Din fericire, nimeni nu a fost rănit în urma incidentului. Până în prezent, nu au fost transmise informaţii oficiale cu privire la accident.
